Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

 • Publisert Måned siden

  Top Channel Albania

  Runtime: 1:02:57

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on NOsection Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Arjeta Xhemaili
Arjeta Xhemaili

Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

13 dager siden
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri

Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

17 dager siden
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

18 dager siden
Luan Kadrija
Luan Kadrija

kjo ledidada a hala eshtë ktu

19 dager siden
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior

pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

20 dager siden
Kralb Oz
Kralb Oz

Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

22 dager siden
Flora Gashi
Flora Gashi

O sa interosont qe osht

23 dager siden
Enso Dzika
Enso Dzika

fi

25 dager siden
Flutura Muslia
Flutura Muslia

jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

25 dager siden
doire aintu
doire aintu

Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

26 dager siden
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Mimo mino nino

26 dager siden
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Macja mimo mino

26 dager siden
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Mimon

26 dager siden
Merfi Oxa
Merfi Oxa

Fëmin bythe

26 dager siden
mandu & mochi
mandu & mochi

31:55 😂😂😂😂😂

26 dager siden
_mbyllur_
_mbyllur_

Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

26 dager siden
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

26 dager siden
xhuljano_230
xhuljano_230

O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

27 dager siden
Luanesha78
Luanesha78

Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

27 dager siden
Lorenci Shkodra
Lorenci Shkodra

Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

27 dager siden
Ges Mirdita
Ges Mirdita

2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

27 dager siden
bilinas mini
bilinas mini

E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

27 dager siden
Hey There
Hey There

Jasmina out

28 dager siden
XdoriX Lyric
XdoriX Lyric

Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

28 dager siden
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος

Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

28 dager siden
kristi kristi
kristi kristi

Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

28 dager siden
Algas Ura
Algas Ura

Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

28 dager siden
Suzana Lile
Suzana Lile

Thoni ndonje fjale positive more njerez .

28 dager siden
bocoy noiu
bocoy noiu

E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

28 dager siden
Marsela Kore
Marsela Kore

Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

28 dager siden
Klaus Nikolli
Klaus Nikolli

Vk

28 dager siden
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE

😭😭😭😭😭

28 dager siden
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE

Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

28 dager siden
Natasha Cela
Natasha Cela

Skenar i rrathes 😏😏😏

28 dager siden
Mesut Kamberi
Mesut Kamberi

prek macen ene ha llelel

28 dager siden
Vlore alb
Vlore alb

Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

28 dager siden
Humor Shkodre
Humor Shkodre

1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

29 dager siden
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja

As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

29 dager siden
Humor Shkodre
Humor Shkodre

Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

29 dager siden
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi

Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

29 dager siden
Me And me
Me And me

Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

29 dager siden
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

29 dager siden
bouytt guyt
bouytt guyt

ishte thjesht preteksi.

29 dager siden
Adi123
Adi123

B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's —L—o—V—e—S—e—X—..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

29 dager siden
kevin reno
kevin reno

Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

29 dager siden
Fabio Llusha
Fabio Llusha

Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

29 dager siden
Gjergj Gilaj
Gjergj Gilaj

krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

29 dager siden
Roland Kuka
Roland Kuka

Jasmina fake

29 dager siden
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice

https://www.youtube.com/watch?v=JG8Gn351qsY

29 dager siden
healthy lifestyle
healthy lifestyle

nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

29 dager siden
Kristi Kristi
Kristi Kristi

1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

29 dager siden
Silvia Kola
Silvia Kola

ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

29 dager siden
Esmeralda Kula
Esmeralda Kula

Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

Måned siden
Bamby Bamby
Bamby Bamby

Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

Måned siden
Naim Maloku
Naim Maloku

Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

Måned siden
Anisa Bardhi
Anisa Bardhi

Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

Måned siden
Joni Xhafi
Joni Xhafi

Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

Måned siden
Yugioh Duel Links
Yugioh Duel Links

Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

Måned siden
Joni Xhafi
Joni Xhafi

Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

Måned siden
adela kolaveri
adela kolaveri

Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

Måned siden
Adelina Lina
Adelina Lina

Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

Måned siden
A U S T R A L I AL
A U S T R A L I AL

Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

Måned siden
Ana Bardhoshi
Ana Bardhoshi

Jasmina, posesive,e smure!!

Måned siden
Perparim Pepshi
Perparim Pepshi

Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

Måned siden
My tarara
My tarara

Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

Måned siden
Megi Ndoni
Megi Ndoni

Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

Måned siden
kevin reno
kevin reno

Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

Måned siden
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

Måned siden
Sadete Baba
Sadete Baba

Si e durin Andi kete debilen

Måned siden
saliji merxhan
saliji merxhan

Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

Måned siden
Besmir kajo
Besmir kajo

bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

Måned siden
Ardenis Gjoni
Ardenis Gjoni

Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

Måned siden
Mili milion
Mili milion

Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Måned siden
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo

Me materialiste se jazmina nuk ka !

Måned siden
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo

O Murat mere Olen !

Måned siden
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen

Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

Måned siden
Ermir Cenaj
Ermir Cenaj

Sa grada ke o Shefe.

Måned siden
Drragoi1
Drragoi1

Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

Måned siden
InsaneGamer™
InsaneGamer™

ah kto rreklamattt

Måned siden
Anita Ferhati
Anita Ferhati

Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

Måned siden
Griselda Doko
Griselda Doko

O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

Måned siden
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes

P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

Måned siden
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes

Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

Måned siden
hans entertainment
hans entertainment

Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

Måned siden
doriana dedja
doriana dedja

Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

Måned siden
Erion Vrapi
Erion Vrapi

Genjen pra genjen

Måned siden
Labby Not
Labby Not

Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

Måned siden
Leonard Brasha
Leonard Brasha

Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

Måned siden
I Sinqert për të Kritikuar
I Sinqert për të Kritikuar

53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

Måned siden
TIRONSI FF FREE FIRE
TIRONSI FF FREE FIRE

Boni unlike ksaj robqiresh

Måned siden
Pajtim Osmanollaj
Pajtim Osmanollaj

Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

Måned siden
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni

Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

Måned siden
Petrit Deda
Petrit Deda

Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

Måned siden
Albanet Babacom
Albanet Babacom

Per zotin ky andi lopë e gjall total

Måned siden
Email Zyrtar
Email Zyrtar

Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

Måned siden
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi

hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

Måned siden
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi

vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

Måned siden
Genève Suisse
Genève Suisse

Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

Måned siden
Aferdita Zenuni
Aferdita Zenuni

Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

Måned siden
Elona Hoxha
Elona Hoxha

Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰

Måned siden

Neste

Face To Face With Floyd Mayweather

14:07

Face To Face With Floyd Mayweather

Logan Paul

Ganger 6 mill

Face To Face With Floyd Mayweather

14:07

Face To Face With Floyd Mayweather

Logan Paul

Ganger 6 mill

PIZZA COOKOFF VS KSI

16:19

PIZZA COOKOFF VS KSI

Calfreezy

Ganger 1,4 mill

Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure

36:57

Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure

Viva La Dirt League

Ganger 2,1 mill

SPEJSONVLOG - WIESŁ--BUD

2:02

SPEJSONVLOG - WIESŁ--BUD

SPInkafilmstudio

Ganger 531 k

SIDEMEN $10,000 vs $100 MUKBANG

1:21:28